Kontakta oss

För oss är tillgänglighet och god service viktigt. Vi hjälper dig med alla frågor och kan guida dig genom hela byggprocessen. Tveka inte att kontakta oss.

Lövångers Bygg AB

Huvudkontor

Lövångers Bygg AB

0913-105 40
info@lovangersbygg.se
anders-lundholm

Säljare/rådgivare

Anders Lundholm

anders.lundholm@lovangersbygg.se
Andreas Melander

Säljare/rådgivare

Andreas Melander

andreas.melander@lovangersbygg.se
Jonas Larsson

Säljare/rådgivare

Jonas Larsson

jonas.larsson@lovangersbygg.se
Lena Molin

Säljare/Konstruktör

Lena Molin

lena.molin@lovangersbygg.se
Magnus Olofsson, svartvit

Konstruktör / Säljare

Magnus Olofsson

magnus.olofsson@lovangersbygg.se
Patrick Sjölin

Säljchef - Teamleder

Patrick Sjölin

patrick.sjolin@lovangersbygg.se
Personal_Linda

Ekonomiansvarig / HR

Linda Stadig

linda.stadig@lovangersbygg.se
Jonas Sjölin

VD - Affärsutveckling

Jonas Sjölin

jonas@lovangersbygg.se
Peter Stadig, svartvit

Produktionschef

Peter Stadig

peter.stadig@lovangersbygg.se
Jon Tjärnström, svartvit

Logistik / Inköp

Jon Tjärnström

jon.tjarnstrom@lovangersbygg.se

Från lokal snickare till nationellt byggföretag

Vad blir det om du lägger ihop en småskalig start med ett norrländskt driv och en gammal biograf? Det som började som en lokal byggfirma är nu ett modernt företag med en unik byggprodukt.

 

Läs mer om vår historia